Společnost Ingres group s.r.o. vznikla v roce 2007 jako stavební a obchodní společnost zabývající se realizací staveb. Sídlo získala firma v prostorách na ulici Olomoucká 10 Zábřeh, kde sídlí dodnes. V roce 2007 začala jako v realizaci zateplování budov,strojní omítky, výměně oken, lité anhydritové podlahy, zateplování plochých střech,zdění RD na klíč..

Působnost firmy v oblasti stavebnictví se soustředí na celou Českou republiku hlavně Olomoucký kraj.

Reference prováděných prací je možné získat např. u firem Gemo spol.s.r.o., Včes a.s., San-JV s.r.o., Ekozis s.r.o, a dále u desítek zákazníků na Olomouckém kraji. Roční počet komplexních rekonstrukcí činí 115 domů/rok.

O dobře nastoupené cestě firmy Ingres group s.r.o. svědčí každým rokem zvyšující se objem provedených prací, který přispívá ke stabilnímu postavení společnosti jako jedné z nejspolehlivějších na našem trhu.

Strategií společnosti Ingres group s.r.o je úzká specializace na komplexní řešení celé  budovy a provádění samonivelačních anhydritových podlah. Tyto služby chce firma stále poskytovat profesionálně, ve vysoké kvalitě a v dohodnutých lhůtách dle požadavků zákazníka.

Ve vztahu k zaměstnancům usiluje o zvyšování úrovně znalostí všech zaměstnanců, neboť si firma uvědomuje, že výkon a dobré jméno společnosti jsou dány kvalitou jejich zaměstnanců. Ve vztahu k dodavatelům jsou budovány takové formy spolupráce, aby firma byly úspěšná a spolupracovala jen s těmi nejlepšími dodavateli.

Stavební a obchodní společnost